• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ipekyolutur
  • https://twitter.com/ipekyolutur
  • https://www.instagram.com/ipekyolutur/


 

V.I.P. araçlar ile değerli konuklarınızı karşılamak,Turistik gezilerde taşıma hizmeti sunmak,Havaalanı transferlerinizi yapmak,Toplu Personel, İşçi, Öğrenci taşıma hizmeti sunmak,Hac ve Umre Uğurlamaları ile karşılamalarında hizmet sunmak,4-8-17-27-29-36-45 Kişilik Turistik Araç Kiralama hizmeti sunmak...Özel günlerinizde,gezilerinizde,turlarınızda,tatillerinizde D2 Yetki Belgeli araçlar temin etmek,Pikniklerinize gerekli özen ve itina ile rahat ve geniş bagaja sahip araçlar temin etmek,


 

 


Tur Taşımacılığı 

Hizmetin, konforun ve deneyimin 
ayrıcalığını yaşŸayacak ve planladığınız özel yolculuğŸunuza katacağımız
benzersiz yorumu unutamayacaksınız.

 

 

Kongre - Seminer Taşımacılığı 

1-3 yaş ortalamalı araç grubu ile ayrıcalıklı ve kaliteli transfer ve servislerimizle başarılarınıza katkı vereceğimizi umuyoruz.

Firma çalışanlarının toplantı, seminer, eğitim, ve etkinliklerinde ulaşımlarını sağlıyoruz.

 

Turizm Taşımacılığı

Misafirlerinize, konuklarınıza veya müşŸterilerinize kalan sadece
kalacakları yeri hayal etmek. Sizler yolculuğunuzun yorgunluğunu konforlu koltuklarımızda atmaya çalışırken konaklayacağınız yere sizin rahatınıza engel olmadan ulaştırırız. ŞŸehirlerarası transferleri ve havalimanı transfer hizmetlerinde beklediğŸiniz hizmeti ve güveni bizde bulacaksınız.

 

Personel Taşımacılığı

Firmanızda veya kurumunuzda bulunan personelinizi güler yüzle mesleğinde profesyonel kaptanlarımızla lüks servis araçlarımızla dakik ve güvenilir bir şekilde işyerlerine ulaştırırız. Araçlarımızda minibüs ve midibüs grubunda 5 yaş uygulaması mevcut olup, otobüs grubunda ise şehirler arası yolcu taşımacılığında kullanılan lüks seyahat otobüsleri ile servis verilmektedir.


V.I.P Taşımacılığı

Kalite ve prestij kurumunuzun vazgeçilmez kriterleri ise VIP servislerde bizi seçmek doğŸru tercih olacaktır.
Öğrenci/Öğretmen Taşımacılığı

Milli Eğitim Bakanlığı'nın isteklerine göre (Taşımalı Öğretim Sistemi) ihale usulü ile araç temin edilir. Araçlarımız turist taşımacılığında kullanılan lüks, yüksek model ve konforlu araçlardır. Tüm öğrenciler araçlarımız içerisinde sigortalıdır.


 

Bizim İşimiz Turizm Taşıma!

Turizm, dinlenmek, eğlenmek, görmek ve tanımak gibi amaçlarla yapılan geziler ve bir ülkeye veya bir bölgeye; gezilmesi görülmesi  tanınması için oluşturulan, alınan ekonomik, kültürel, teknik önlemlerin, yapılan çalışmaların tümüdür. Turistik gezi, insanların sadece bir yerden bir yere gitmesi değil kültürel, ekonomik ve toplumsal olarak da iletişim içinde olmalarıdır.

Turizm sayesinde insanlar hem diğer ülkelerin güzelliklerini görmüş bilgi edinmiş olur, hemde gittikleri ülke ve bölgeye gördükleri yerler karşılığından para kazandırırlar. Yani turizm ziyaret edilen ülkenin ve bölgenin ekonomisine de büyük katkı sağlar.

 

 

Şehir içi ve Şehir Dışı Hazır grupların taşıma işini yapıyoruz. İşimiz tur ve gezi düzenlemek değil düzenlenmiş toplanmış grupları istenilen doğrultuda ve zamanda istenilen yere ulaştırmaktır. Rent A Car adı altında çalışan araç kiralama servislerinden farkımız 4 kişi üzeri yolcu taşımacılığında kullanılan araçları temin etmek ve araçlar ile birlikte hizmetinize tecrübeli personel sunmaktır. Araçlarımızın kalite ve konforundan, personelimizin ise yeterlilik koşullarına (Yeterli Ehliyet, SRC Belgeleri, Ticari Taşıt Kullanım Kartı, Psiko Teknik Raporu) uyduklarından emin olabilirsiniz ve biz bu bilgileri saygı ve güven ile tarafınıza bildiririz.

BİZ BÜTÜN BU HİZMETLERİ SİZE SUNMANIN HEYECANI İÇİNDEYİZ.

NEDEN Mİ?

ÇÜNKÜ; BİZ VEREN ELİN ALAN ELDEN ÜSTÜN OLDUĞU ANLAYIŞINDAYIZ VE SİZDEN ALDIĞIMIZ GÜÇ İLE SİZDEN BİR ADIM ÖNDE GİDİP, SİZİ KARŞILAMAYI KENDİMİZE BORÇ BİLİYORUZ.