• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ipekyolutur
  • https://twitter.com/ipekyolutur
  • https://www.instagram.com/ipekyolutur/

İnsan Kaynakları


İPEKYOLU , Tüm çalışanlarına iç pazar ile ilgili ileriyi gören bir bakış açısı sunmakla kalmaz, perspektif ve objektif anlamda bütünün tamamını görmesini sağlar.

İPEKYOLU'nda yönetim, teknik ve işletme çalışanları değişen ticari koşullar; özellikle de güleryüzlü hizmet geliştirme ve piyasa koşullarına bağlı olarak; yenilikçi tavrını ön planda tutar..

İPEKYOLU sadece Sivas'a bağımlı kalmayıp, TÜRKİYE'ye hizmet veren bir firma olarak; bilgiye ve teknolojiye hızlı erişim ve bunların analiziyle mümkün olacağı fikrini benimserken; aynı zamanda da çalışanlarımızın 

İPEKYOLU, tüm çalışanlarını iş ve ticari koşullarda meydana gelebilecek değişimlere karşı bireysel deneyim ve yeteneklerin geliştirilmesi yönünde teşvik eder. Bu amaçla düzenlenen kişisel gelişim ve eğitim programları bireysel hedefleri desteklerken aynı zamanda firmanın iş gelişimine de yardımcı olmaktadır. değişimlere hızlı tepki veren İPEKYOLU, inovasyona büyük önem vermekte ve onun üzerinde yoğunlaşmaktadır.Türkiye'nin; Dünya ekonomisi konularında uzmanlaşmasını ister ve destekler.

Aynı anda hem Sİvas içi hem Sivas dışı hizmet veren İPEKYOLU, bireysel performansın firmanın genel başarısının temeli olduğundan hareket ederek; eğitimin bir yaşam felsefesi olduğuna inanan, küresel gelişmeleri yakından izleyen, yeni fikirlere açık olan, takım çalışmasını seven, yaratıcı ve dinamik olan, toplam kalite anlayışını benimseyen ve firmamızı temsil etmek için gereken birikime sahip olan herkesin aramıza katılmasını arzu eder.

Bizimle çalışmak isterseniz, özgeçmişinizi ilgilendiğiniz görevi belirterek;
bilgi@ipekyoluturizm.com.tr adresine postalayabilir,
0.346 222 4434 nolu faksımıza gönderebilir yada
İş Başvuru Forumu ile iletebilirsiniz.

Yorumlar - Yorum Yaz