• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/ipekyolutur
 • https://twitter.com/ipekyolutur
 • https://www.instagram.com/ipekyolutur/

Kurumsal


İPEKYOLU TURİZM LTD. ŞTİ.  1983 yılında Otobüs İşletmeciliği olarak sektörde hizmete başlamış, 90'lı yıllara AİLE ŞİRKETİ vasfı ile girmiş, 1993 yılında İPEK TUR adı altında hizmetine devam etmiş,  2006 yılından bu yana limited şirket olarak aldığı bilgi ve deneyimler ile 38 yılı geride bırakarak; Sivas’ ta bulunan çeşitli Resmi Kurum ve Özel Kuruluşların personel ve toplu taşımacılığını, dahilinde de Sivas'ımız başta olmak üzere birçok ilimizin toplu taşıma hizmetini üstün hizmet ve kalite anlayışı ile üstlenmiştir.

   1983 yılından buyana sizlere farklı ünvanlar ile hizmet verdik. Hizmetimiz eş değer hizmetlerden farklılığını her zaman korumuş ve yenilikçiliğini hep ön planda tutmuştur. Yıllardır sahip olduğumuz ve günden güne kalitesi artan bu ticari kariyerimizi elde ederken, ilk günden bu yana bizlere hizmet veren yönetici, yürütücü ve her türlü hizmet üreten personelimize minnettarız.
 
    Yıllar sonra araçlarımız yenilendi, personelimiz değişti, beraberindeki birçok değişiklik dahilinde ismimizin de yenilenmesi gerektiğini düşünen şirket kurucu ve yöneticimiz 
önce şahıs sonra ortaklık üzerine çalışan firmamızın öncelikle şirket vasfına bürünmesi, ardından isminin değişmesi görüşlerine sahip idi. Kendisinin ''İsim değişikliğimiz tamamen değil kısmen bir değişiklik olmalı'' sözleri ile SİVAS İPEKYOLU TURİZM LTD. ŞTİ. olarak varlığımızı sürdürmeye devam edeceğimizi genel olarak kararlaştırdık ve o günden bugüne bu nam ile şereflendik. SİVAS'ımıza armağan olsun.

   Şirketimiz özmal ve kiralık araçlarla siz değerli velinimetlerimize hizmet vermektedir. Limited şirket vasfı ile yetki belgelerimiz ve her türlü resmi işlemlerimiz şirketimizin kendi namı ile yürütülmektedir herhangi bir yan kuruluş yahut kendisinden resmi/gayri resmi faydalandığımız bir üst kurum, kuruluş veya şirket yoktur.

 

Tüm Sürücülerimiz

 1. Sorumluluk sahibi
 2. Trafik kurallarına riayet eden
 3. İş deneyimlerinin zirvesinde
 4. Tüm ticari taşıt belgesine sahip
 5. En az 3 yıl iş deneyimli
 6. Kılık kıyafetlerine önem veren
 7. Disiplinli,

Araçlarımız

 1. 4-8 Kişilik Araçlarımız 0-3 yaş arası,
 2. 16-17-27-29-35 Kişilik Araçlarımız 0-7yaş arası,
 3. 46 Kişilik Araçlarımız 0-10 yaş arası,
 4. Periyodik bakımları zamanında ve düzenli yapılan,
 5. İç ve dış temizliğine önem verilen (Mevsim şartlarına uygun),
 6. Konforlu, 
 7. Dijital/analog ısıtma soğutma sistemi kusursuz çalışan araçlardır.

 Şirketimiz, tüzel kişiliğine ait D2 ve D4 Yetki Belgelerine haizdir.